חדר כביסה

רובנו מתייחסים אל חדר הכביסה כאל חדר טכני/תפעולי, כלומר חדר המתמקד בשימוש ולא בעיצוב. לכאורה זה נראה הגיוני, החדר בדרך כלל אינו גלוי לעין והוא בסך הכל משמש לכביסה ואחסון של אביזרי ניקיון וכביסה. אך האמת שאם נשקיע מעט מחשבה בסידור וארגון חדר כביסה נוכל להפיק ממנו יותר. נוכל גם להפוך אותו למקום נעים, דבר אשר יהפוך את מלאכת הכיבוס והקיפול לחוויה פחות מייגעת.

ארגון מחדש של חדר הכביסה

הדבר הראשון שצריך לטפל בו הוא הארגון והסדר של החדר. באופן טבעי חדר הכביסה הוא חדר קטן ונרצה להפיק ממנו את המיטב. לכן צריך לראות כיצד אנו יכולים לנצל היטב את השטח הפנוי וכיצד ניתן לאחסן בו דברים בצורה יעילה ונוחה. ולבסוף גם כמה נגיעות עיצוביות לחדר כביסה.

רובנו ממקמים מכונת כביסה ומייבש כביסה זה לצד זה. אם זה מה שעשינו מומלץ להתקין ארונות גבוהים, מעל המכונות, על מנת לנצל את השטח שבין המכונה והמייבש לתקרה. אפשרות אחרת, במידה וניתן, היא להעמיד את מייבש הכביסה ומכונת הכביסה זה על גבי זה ואת הארון למקם לצידם. שימו לב שישנן גם מכונות משולבות הכוללות מכונת כביסה ומייבש יחדיו. בארון נוכל למקם חומרי ניקיון וכביסה. בחדר כביסה ניתן לאחסן חומרי ניקוי, לא רק את אלו הקשורים לכביסה אלא חומרי ניקוי ואביזרים המשמשים לניקיון הבית כמו למשל: שואב אבק, יעה, מגב רצפה ועוד. כך תוכלו ליהנות מארון שירות השומר על בית מסודר ומאורגן.

אם הצלחנו לארגן נכון את חדר הכביסה, נזכה למעט מקום פנוי ונוכל למקם בחדר קרש גיהוץ ולהפוך את החדר לפינה בה מגהצים ומקפלים את הכביסה. היתרון של קרש גיהוץ הוא היכולת לקפל אותו ולאחסן בארון שירות בזמן שלא משתמשים בו.

אם יש מקום מומלץ מאוד גם למקם כיור בחדר הכביסה, עבור אותם הפריטים שאנו מכבסים ביד. כמו כן, לא את כל הכביסה אנו מכניסים למייבש כביסה ולכאן כדאי להוסיף לחדר גם מתלה כביסה. ישנם מתלי כביסה מתקפלים שניתן לקפל ולאחסן כאשר הם אינם בשימוש.

כך תוכלו ליהנות מחדר כביסה מסודר ומאובזר, חדר כביסה בו מנצלים היטב את כל המרחב ונעים לשהות בו ולבצע את מטלות הבית. כל מה שחסר לכם זה כמה נגיעות עיצוביות והחדר יהיה מושלם.

הכל לחדר כביסה

אצלנו ברוזנפלד תוכלו למצוא את כל מה שנחוץ עבור חדר כביסה. אנו מציעים ללקוחותינו מכונות כביסה ומייבשי כביסה של מיטב המותגים ובמחירים משתלמים; ארונות ופתרונות אחסון מתקדמים ומבחר של אביזרים לבית וחומרי ניקיון. מהיום לא צריך להתרוצץ בין חנויות, ניתן לבצע את כל הקניות לבית ולחדר הכביסה במקום אחד.